Amix™ MuscleCore®

Amix™ MuscleCore®

LargeLife™ Laboratories ve spolupráci s profesionálními sportovci Amix™ Teamu vám mohou s potěšením představit novou řadu sportovní výživy Amix™ MuscleCore® Tato unikátní řada byla vyvinuta dle požadavků “bodybuilderů” a silových sportovců, kteří hledají nejvyšší kvalitu a především vysokou efektivitu. Produkty řady Amix™ MuscleCore® příspívají k extrémnímu růstu svalové hmoty i síly, urychlují regeneraci.

gama-productos

Výzkum a inovace

Tato nová řada produktů byla vyvinuta dle nejvyšších standardů za použití nejmodernějších značkových ingrediencí. Výsledkem je exkluzivní skladba produkůtu, která nemá prozatím na našem trhu konkurenci.

Dosáhni svého cíle #YouDecideAmix

Jsme absolutně přesvědčeni, že Amix™ MuscleCore® uspokojí ty nejnáročnější požadavky vrcholových i rekreačních sportovců. Díky použití nejnovějších a patentovaných ingrediencí, které vycházejí z mnohaletých vědeckých výzkumů pomáhá Amix™ MuscleCore® ke zdokonalování a dosahování jejich cílů.

Podpis Dennise Wolfa jako pečeť kvality

Amix™ MuscleCore® byla vyvinuta ve spolupráci se sportovcem světového formátu – Dennisem Wolfem (3.místo Mr.Olympia 2013, vítěz Arnold Classic 2014). Každý výrobek Amix™ MuscleCore® nese jeho podpis jako pečeť kvality.

Pokračuj do eshopu