Kdo z Amix Teamu startuje na 2018 Mistrovství Evropy ve Španělsku?

0

První květovný víkend se již tradičně koná ve španělské Santa Suzaně Mistrovství Evropy v kulturistice a fitness. Na této největší pořádané soutěži v Evropě se letos sešlo více jak 900 soutěžících, mezi kterými najdeme i členy Amix Teamu. Hned 3 naše závodnice se postaví ve stejné kategorii – bikini fitness do 169cm.

Živý přenos soutěže můžete sledovat v tomto odkazu.

Timea Trajtelová

Timea je na této soutěži skoro domácí. Již dvakrát si z tohoto krásného pobřežního městečka odvezla titul šampionky Evropy. Povede se Timee získat další zlatou medaili? Počet zlatých medailí z letošní sezóny nám napovídá, že šance jsou obrovské. Vzhledem ke svému mladému věku  se rozhodla startovat v juniorské kategorii bikini fitness do 166cm. (juniorky jsou do 23 let – poznámka autora)

Instagram: https://www.instagram.com/timeatrajtelova/

Ewelina “Machine” Szala

Tato ostřílená 34letá závodnice a členka polského Amix Teamu nás bude reprezetovat v kategorii bikini fitness do 169cm. V této kategorii se potká i se svou kamarádkou a kolegyní z českého Amix Teamu Eliškou Dombkovou a členkou španělského Amix Teamu Esther Garcia.

Instagram: https://www.instagram.com/szalaewelina/

Esther Garcia

Esther reprezentuje Amix Nutrition ve španělské Barceloně již pátým rokem. Na soutěžní pódium se postaví vedle Elišky Dombkové a polky Eweliny Szaly. Sami jsme zvědavi jak tento teamový souboj dopadne.

Instagram: https://www.instagram.com/sther_gd/

Eliška Dombková

Eliška Dombková se do španělské Santa Susanny vrací po 2 letech, kdy si odvezla krásné 4. místo. Nechme se překvapit zda její forma bude stačit na jednu z medailových pozic.

Instagram: https://www.instagram.com/eliskadombkova_fitness/

Všem našim závodnicím držíme palce!

 

Share.

Informace o autorovi

CEO www.amixnews.cz Marketing Manager Amix Nutrition Czech

Komentáře

Žádáme návštěvníky serveru amixnews.cz, aby v diskuzích či komentářích dodržovali zásady slušného chování a vyhnuli se vulgárním projevům. Redakce amixnews.cz, jakožto vlastník serveru, si vyhrazuje právo tyto příspěvky upravit či zcela vymazat.