Amix™ Workshop #3

0

Speciální novoroční workshop s Kačkou Kyptovou IFBB Pro a čerstvým profesionálem Milanem Šádkem IFBB Pro.

KDY SE WORKSHOP KONÁ?

Amix™ Workshop #3 pořádáme v sobotu 10.1 2015 od 10 hodin ve Wellness Hotelu Step. Ukončení akce je plánováno na 13:00. Další diskuzi se členy Amix Teamu se však i po ukončení workshopu nevyhýbáme.

CENA WORKSHOPU

Cena za Amix™ Workshop #3 je 300Kč. (Platba na místě.) Odnesete si nejen spoustu cenných informací, ale také podepsané kvalitní fotografie a dárky od Amix Nutrition.

CO SE NA WORKSHOPU DOZVÍTE?

Chcete vědět jaké to je být profesionálním sportovcem a jaký vliv to má na “běžný” život ? Jaké jsou rozdíly ve stravě a suplementaci v přípravě na závody a v mimosoutěžním období. Poslechněte si dva rozdílné přístupy k přípravě a tréninku od Katky Kyptové, která je uznávaná nejen v České republice, ale i ve Spojených státech. Na kterou profesionální soutěž se oba členové Amix Teamu připravují a další novinky či drby ze života. Odpovíme Vám na jakékoliv laické či odborné dotazy z tréninku a stravy.

Na tyto a další otázky Vám odpoví nejmladší profesionál Milan Šádek IFBB Pro a nejúspěšnější profesionální závodnice v kategorii Womens Physique Katka Kyptová IFBB Pro. Na oba špičkové sportovce nejen tělem i duší se můžete těšit dne 10.1 2015 od 10:00 hodin ve Wellness Hotelu Step v Praze.

CO SI ODNESETE?

Především množství informací a příběhů ze života profesionálů, naberete inspiraci pro Vaši životní cestu nebo se dozvíte jaké jsou rozdíly mezi amatérskou a profesionální úrovní. Poradíme Vám jak dosáhnout splnění svého životního snu a jak si cestu alespoň o trochu ulehčit.

Pro každého účastníka jsou připraveny vzorky sportovní výživy od společnosti Amix Nutrition. Dále si odnesete podepsané fotky či plakáty Katky a Milana. Společné fotografování po ukončení akce je již  tradiční záležitost.

PRO KOHO JE WORKSHOP URČEN?

Amix WorkShop #3 je určen pro všechny zájemce o fitness a posilování. Může přijet jak úplný začátečník, tak i závodník připravující se na kulturistickou soutěž. Pro každého máme cenné informace, které se Vám hodí nejen v tréninku, ale i usnadní cestu k vysněnému cíli.

JAK SE NA WORKSHOP PŘIHLÁSIT?

Přihlásit se také můžete přes facebook stránku, kde je vytvořena událost – Amix WorkShop #3. Zde se můžete případně spojit s dalšími návštěvníky akce a domluvit se případně na společné dopravě.

REZERVACE: Rezervace na Amix WorkShop #3 zasílejte na email cecetka@amix-nutrition.com. Do předmětu emailu uvedťe “Amix Workshop” pro snažší identifikaci zprávy. My Vám obratem zašleme potvrzení rezervace. Děkujeme.

KDE SEMINÁŘ PROBÍHÁ?

Seminář probíhá v přednáškových prostorách   WELLNESS HOTELU STEP ****,

Adresa: Malletova 1141, 190 00 Praha 9.

 V blízkosti hotelu je dostatečná kapacita parkovacích míst (cca pro 100 vozů).

www.wellness-hotel-step.cz  Mapa: zde

Jak se k nám dostanete:

-metro B-Palmovka a pěšky cca 8-10 minut
-metro B-Vysočanská a bus č.136 stanice Skloněná
-metro A-Flora a bus č.136 stanice Skloněná
-metro A-Skalka a bus č.177 stanice K Žižkovu
-metro C-Ládví nebo Kobylisy a bus č.177 stanice K Žižkovu
-tram 3,8,12,19 stanice Balabenka a pak cca 5 minut pěšky
-konečná tram 1,9,16 (Spojovací) a bus č.109,177,195
-bus č.109 z Běchovic a Dolních Počernic stanice Novovysočanská

Autem: před hotelem je velké parkoviště tudíž není problém se zaparkováním! Mapa: zde

Nechte se inspirovat od nejlepších. Nechte se inspirovat profesionály!

Share.

Informace o autorovi

CEO www.amixnews.cz Marketing Manager Amix Nutrition Czech

Komentáře

Žádáme návštěvníky serveru amixnews.cz, aby v diskuzích či komentářích dodržovali zásady slušného chování a vyhnuli se vulgárním projevům. Redakce amixnews.cz, jakožto vlastník serveru, si vyhrazuje právo tyto příspěvky upravit či zcela vymazat.