HydroPure™ Whey Protein

0

HydroPure™ Whey Protein

HydroPure™ Whey Protein se po svém uvedení na trh stal leadrem v oblasti prodejnosti hydrolyzovaných (enzymaticky předtrávených) proteinů. Své fanoušky si získal nejen svou delikátní chutí, ale také rychlou
stravitelností. To jen díky unikátnímu receptu a použití patentované suroviny Hydrovon®, která svou až farmaceutickou kvalitou prozatím nenašla konkurenci.

Benefity:

  • vyrobeno z patentované suroviny Hydrovon®
  • enzymaticky rozštěpený a vyčištěný protein
  • 33 gramů vysoce kvalitního proteinu v každé odměrce
  • obsahuje patentovaný PepForm™ Triple-Matrix 1:1:1 (peptidicky naštěpené BCAA)
  • instantní forma, která se rychle rozpouští
  • obsahuje travicí enzymy LactoSpore® pro dokonalejší trávení
  • ideální protein po tréninku

Hydrovon®

Syrovátkový bílkovinný izolát vyrobený CFM® metodou patří k nejkvalitnějším zdrojům bílkoviny z hlediska vstřebatelnosti a využitelnosti. Pokud však tento protein ještě enzymaticky rozštěpíme, vznikne produkt prvotřídní kvality s vynikajícímí vlastnostmi. Díky své rozštěpenosti na lehce stravitelné peptidy je rychleji vstřebáván do organismu. Tento protein splňuje náročné požadavky sportovců na potréninkový proteinový kokteil. Podporuje okamžitou obnovu svalových vláken po intenzívní tréninkové jednotce a okamžitě zahájí jejich anabolizaci. Pokud však do tohoto koktejlu navíc přidáte patentovaný PepForm™ Triple-Matrix 1:1:1 a trávicí enzymy LactoSpore® vznikne produkt, který nemá na trhu konkurenci – HydroPure™ Whey Protein.

SMYSL PRO DETAIL

Je všeobecně známo, že během tréninku tělo přichází také o důležité minerály, jejichž nedostatek by mohl ohrozit správné fungování metabolismu. Z tohoto důvodu jsme přidali do každé odměrky přesně to množství, které je pro trávení důležité.

DELIKÁTNÍ CHUŤ

Hydrolyzovaný (enzymaticky rozštěpený) protein je obecně znám svou nahořklou chutí, která by jistě odradila každého zájemce o konzumaci. Nám v Amix Nutrition se však povedlo vyladit optimální poměr švédského aroma a sladidel do dokonalosti. Výsledkem je lahodný protein, u kterého ani nezpoznáte, že se jedná o dříve zmíněný hydrolyzát.

PŘEDTRÁVENÝ PROTEIN

HydroPure™ Whey Protein prochází několika stupňovou hydrolýzou. Hydrolýza (enzymatické štěpení) je proces, během kterého je bílkovina postupně rozštěpena na menší fragmenty známé jako peptidy, které jsou snadněji stravitelné a využitelné v organismu. Tento proces nám poskytuje di- tri a oligo peptidy při zachování jemných mirkofrakcí běžně se vyskytujících v syrovátce. Pro zjednoduššení – HydroPure™ Whey Protein obsahuje všechny potřebné složky, které potřebujete ráno, před tréninkem nebo okamžitě po tréninku, kdy tělo využije benefity totoho proteinu nejvíce.

Share.

Informace o autorovi

CEO www.amixnews.cz Marketing Manager Amix Nutrition Czech

Komentáře

Žádáme návštěvníky serveru amixnews.cz, aby v diskuzích či komentářích dodržovali zásady slušného chování a vyhnuli se vulgárním projevům. Redakce amixnews.cz, jakožto vlastník serveru, si vyhrazuje právo tyto příspěvky upravit či zcela vymazat.