Milan Šádek IFBB Pro: aktuální forma 18 dní před 2018 New York Pro.

0

Milan Šádek IFBB Pro se již několikátým rokem připravuje na profesionální soutěže pod taktovkou trenéra a prezidenta Svazu kulturistiky a fitness ČR Tomáše Bureše a ani letos tomu nebude jinak. Již za 18 dní čeká Milana jedna z nejsledovanějších soutěží profesionální kulturistiky – 2018 New York Pro.

Na této soutěži však nebude  žádným nováčkem neboť již v loňském roce zaujal rozhodčí svou připraveností a získal bronzovou medaili v kategorii kulturistika do 212lbs. Více najdete v tomto článku.

V letošním roce však tento třicetiletý člen prestižního Amix Teamu startuje v kategorii Open proti takovým borcům jako jsou Nathan de Asha, Juan Morel, Jon De La Rosa, Justin Rodriguez, Regan Grimes, Lionel Beyeke, Rafael Brandao nebo Brad Rowe.  Zda přechod k těžkotonážníkům bude pro Milana dobrou volbou můžete posoudit v níže zveřejněné fotogalerii.

 

Share.

Informace o autorovi

CEO www.amixnews.cz Marketing Manager Amix Nutrition Czech

Komentáře

Žádáme návštěvníky serveru amixnews.cz, aby v diskuzích či komentářích dodržovali zásady slušného chování a vyhnuli se vulgárním projevům. Redakce amixnews.cz, jakožto vlastník serveru, si vyhrazuje právo tyto příspěvky upravit či zcela vymazat.