Milan Šádek IFBB Pro: start na 2019 New York Pro

0

Již necelý týden nás dělí od startu člena Amix Teamu Milana Šádka IFBB Pro na mediálně nejsledovanější profesionální soutěži 2019 NEW YORK PRO. 

2017 NEW YORK PRO

Milan není na této soutěži žádným nováčkem. Vždyt v roce 2017 získal v kategorii kulturistika do 212lbs fantastické 3.místo což patří mezi nejlepší umístění českého závodníka na této soutěži od dob legendárního Pavola Jablonického. 

2018 NEW YORK PRO

V roce 2018 nastoupil tento dnes třicetiletý profesionální sportovec v kategorii kulturistika Open, kde poměřil své kvality s těmi největšími. Ani tentokrát nenechal nikoho na pochybách, že Šádek mezi světovou kulturistickou špičku patří, kdy se objevil v prvním vyvolávání a nakonec obsadil skvělou sedmou příčku.


Letošní ročník se již tradičně koná ve WESTCHESTER COUNTY CENTER pod patronací BEVFRANCIS POWERHOUSE GYM, kde ani letos Milan nevynechá trénink.

Startovní listina nám napovídá, že se Milan postaví proti 20 špičkovým závodníkům ,kde nechybí aní loňští finalisté. Jak svědomitě se rodák ze Zlína připravoval můžete posoudit na následující fotografii. (zachyceno 9.května).

KOMPLETNÍ STARTOVNÍ LISTINY

Share.

Informace o autorovi

CEO www.amixnews.cz Marketing Manager Amix Nutrition Czech

Komentáře

Žádáme návštěvníky serveru amixnews.cz, aby v diskuzích či komentářích dodržovali zásady slušného chování a vyhnuli se vulgárním projevům. Redakce amixnews.cz, jakožto vlastník serveru, si vyhrazuje právo tyto příspěvky upravit či zcela vymazat.