Milan Šádek na California Pro 2018

0

V sobotu 26.května se v části Los Angeles – Culver City pořádal, pod taktovkou Johna Lindsaye,  další ročník profesionální soutěže California Pro, kde vystupoval i člen Amix Teamu Milan Šádek. Startovní pole obsadilo bezmála 24 špičkových závodníků, z nichž většina nechyběla ani na nedávném New York Pro.

Za favorita soutěže byl považován Nathan De Asha, který si došel, stejne jako v New Yorku pro druhé vítězství v sezóně.

Na rozdíl od soutěže New York Pro se však Milan nevešel do prvního semifinálového porovnávání, když si do něj rozhodčí vybrali šestici Nathan DeAsha, Sasan Heirati, Lionel Beyeke, Rafael Brandao, Josh Wade, a Gerald Williams.

Dostal však  příležitost ve druhém porovnávání, pro které na pódiu zůstala dvojice Williams a Wade, které krom zmíněného Milana Šádka doplnila ještě trojice Luke Sandoe, Johni Shreve a Derek Upshaw.

Milan tak opět bojoval nejlépe o sedmou příčku. Rozhodčí však ještě dost řádně zamíchali kartami, a Milan si dokázal polepšit! Vystoupil zde s vysušenější pokožkou a svou připraveností patřil k nejlepším. Dokázal, že je zdatným soupeřem, když  porazil i závodníky z 2015 Mr.Olympia.

Kompletní výsledková listina na 2018 IFBB  California Pro

Foto: Ron Avidan

 

Share.

Informace o autorovi

CEO www.amixnews.cz Marketing Manager Amix Nutrition Czech

Komentáře

Žádáme návštěvníky serveru amixnews.cz, aby v diskuzích či komentářích dodržovali zásady slušného chování a vyhnuli se vulgárním projevům. Redakce amixnews.cz, jakožto vlastník serveru, si vyhrazuje právo tyto příspěvky upravit či zcela vymazat.