Mlsej bez obav – proteinové tyčinky s minimem sacharidů

0

LOWCARB 33% PROTEIN BAR

Dostatečné množství bílkovin (proteinů) ve stravě je v mnoha ohledech nutné pro naše zdraví – přispívá ke správnému růstu kostí a svalů a dle výzkumů American Heart Association pozitivně působí i na snižování krevního tlaku. Pro sportovně aktivní jedince jsou bílkoviny důležité zejména kvůli správné regeneraci a opravě svalových vláken po výkonu. Jejich dostatečný přísun navíc napomáhá snižování nadváhy a ve formě nízkosacharidových proteinových tyčinek jsou pak bílkoviny i skvělým prostředkem, jak během diety zahnat hlad, ale zároveň i chuť na sladké a to vše bez pocitu viny.

Právě takové jsou tyčinky LowCarb 33% Protein Bar, které se díky minimálnímu množství cukrů (2g) v tyčince řadí mezi absolutní špičky na trhu v oblasti nízkosacharidových proteinových tyčinek. V nabídce jsou navíc v 10-ti různých příchutích, takže si vybere skutečně každý.

Benefity:

  • maximálně 2 gramy cukru v tyčince
  • ideální do vysokoproteinové diety
  • obsahuje špičkový zdroj vysoce kvalitních bílkovin MilkPro® Protein Blend
  • výběr z 10 lahodných příchutí
  • díky speciální struktuře udrží pevnou konzistenci i za vyšších teplot
Share.

Informace o autorovi

CEO www.amixnews.cz Marketing Manager Amix Nutrition Czech

Komentáře

Žádáme návštěvníky serveru amixnews.cz, aby v diskuzích či komentářích dodržovali zásady slušného chování a vyhnuli se vulgárním projevům. Redakce amixnews.cz, jakožto vlastník serveru, si vyhrazuje právo tyto příspěvky upravit či zcela vymazat.