Novinka: Amix™ Exclusive Protein Bar

0

EXCLUSIVE PROTEIN BAR

Dovolujeme si Vám představit absolutní novinku v oblasti proteinových tyčinek na našem trhu. Exclusive Protein Bar jako jediná v ČR obsahuje nejkvalitnější patentované zdroje bílkovin – MilkPro® Protein Blend. 

BENEFITY:

  • obsahuje až 24g kvalitních bílkovin v tyčince
  • ideální hmotnost 85g pro rychlý snack 
  • 10 vynikajících příchutí
  • obsahuje L-glutamin PepForm®, BCAA PepForm®
  • bílkoviny přispívají k růstu a udržení svalové hmoty.
  • glutamin přispívá k rychlejšímu zotavení po tréninku
  • BCAA zabranují katabolismu svalové hmoty

10 ŠPIČKOVÝCH PŘÍCHUTÍ

NEJKVALITNĚJŠÍ ZDROJE BÍLKOVIN

Při výrobě našich produktů pečlivě dbáme na použití těch nejkvalitnějších značkových surovin. Ani u Exclusive Protein Bar tomu není jinak. Jako zdroj bílkovin jsme použili MilkPro® Protein Blend, který obsahuje pouze patentované suroviny jako jsou CFM® syrovátkový bílkovinný izolát a koncentrát, částečne hydrolyzovaný (předtrávený) syrovátkový izolát HydroVon®. Dále jsme přidali hydrolyzované peptidy (L-glutamin PepForm®, BCAA PepForm®).

 

VŠE MÁME POD KONTROLOU

Amix Nutrition se jako jeden z mála výrobců sportovní výživy v České republice se rozhodl investovat do nejmodernější výrobní linky na tyčinky. Exclusive Protein Bar je pouze jedna z prvních vlaštovek, která vznikla po dlouhém a náročném ladění ideálního poměru chut a složení. .

Díky vlastní technologii jsou veškeré výrobní procesy  pod neustálou kontrolou.  Pravidelně kontrolujeme kvalitu dodaných surovin a klademe důraz na 100% laboratorní čistotu při výrobě.

Exclusive Protein Bar

Share.

Informace o autorovi

CEO www.amixnews.cz Marketing Manager Amix Nutrition Czech

Komentáře

Žádáme návštěvníky serveru amixnews.cz, aby v diskuzích či komentářích dodržovali zásady slušného chování a vyhnuli se vulgárním projevům. Redakce amixnews.cz, jakožto vlastník serveru, si vyhrazuje právo tyto příspěvky upravit či zcela vymazat.