Přichází nová éra “nakopávačů” – příchází CellUp®

0

Přichází nová éra “nakopávačů” – příchází CellUp®

V dnešní době snad nenajdeme žádného nadšence do posilování, který by nikdy nevyzkoušel nějaký ten předtréninkový suplement. Někteří z nás si trénink bez těchto “nakopávačů” ani nedokáží představit.

Dovolujeme si Vám představit novinku v oblasti nakopávačů CellUp®!  V porovnání s konkurenčními suplementy …moment.. CellUp® nelze porovnávat s ničím dostupným na trhu. CellUp® je absolutní novinkou v této kategorii díky látce GlyceroMax™

Amix™ Nutrition jako první značka sportovní výživy ve spolupráci s Glanbia Nutritionals uvádí na trh první stabilní glycerol – GlyceroMax™!  Glycerol je látka zodpovědná za masívní nárůst krevní plazmy a extrémní napumpování!

Amix™ CellUp® je unikátní super koncentrovaný předtréninkový doplněk stravy v kapesní velikosti.

CellUp® je v ideálním balení na cesty (60ml ampule)! Již nemusíte nic míchat! Můžete pohodlně vypít již cestou na trénink.

Amix™ CellUp®  obsahuje patentovanou, vysoce koncentrovanou formu práškového glycerolu a křemíku GlyceroMax™, dále Beta Alanin- CarnoSyn®, Taurin, L-Arginin HCl, Glukuronolakton, Kofein a vitamin B6 s  vitaminem C.

Benefity předtréninkového suplementu CellUp®:

 • ideální balení na cesty (60ml ampule)
 • přispívá k napumpování svalové hmoty
 • zvyšuje množství krevní plazmy
 • způsobuje extrémní žilnatost
 • napomáhá růstu svalové hmoty
 • má silné anabolické účinky
 • optimalizuje hydrataci organismu
 • oddaluje pocit vyčerpání

GlyceroMax® – první stabilni vysoce koncentrovaný glycerol

Glycerol neboli glycerín, systematickým názvem propan-1,2,3-triol, je hygroskopická bezbarvá viskózní kapalina bez zápachu, sladké chuti. Je důležitou organickou sloučeninou, neboť je ve formě svých esterů součástí tuků. (Wikipedia).

GlycoMax 65%  je vysoce koncentrovaný glycerol, připraven pro mixování do sportovních suplementů. Běžně používané práškové formy glycerolu (glycerol monostearat) mají účinnost okolo 5-12%.

Proč používat patentovanou formu glycerolu GlyceroMax?

 • první stabilní glycerol v tekutině!
 • jedná se o vysoce koncentrovaný práškový glycerol. (běžně používaný glycerol monostearát GMS se po smíchání s tekutinou silně degraduje a jeho reálný obsah je pouhých 5-12%.
 • účinný již při nízkých dávkách – pro stejný účinek u GMS je třeba použít až 10x vyšší dávku

GlyceroMax® jako ideální ingredience do sportovních nápojů

Vzhledem k silné hygroskopické povaze glycerolu (pohlcování vzdušné vlhkosti) je při skladování třeba klást velký důraz na nízkou vlhkost prostředí. Jak jsme již dříve uvedli  – glycerol se po smíchání s vodou stává téměř neúčinnýGlyceroMax™ je díky unikátní patentované formě v tekutině stabilní. Proto je vhodný pro použití v i ve sportovních nápojích.

Upozornění pro registrované sportovce: Glycerol je v od roku 2012 na dopingové listině WADA kam byl zařazen pro své účinky pro zvýšení objemu krevní plazmy! 

Aktuální stav: S účinností od 1.ledna 2018 byl glycerol odstraněn ze seznamu zakázaných látek WADA. Toto rozhodnutí bylo učiněno s ohledem na informace zveřejněné ve vědeckých studiích, které se zabývaly schopností glycerolu ovlivňovat objem plazmy u sportovců a parametry v Biologickém pasu sportovce (ABP). Toto přechodné zvýšení krevní plazmy není již považováno za nedovolenou metodu zvýšení sportovního výkonu.

Další účinné ingredience:

Beta Alanin- CarnoSyn®

Beta Alanin je součástí karnosinu – přirozeně se vyskytující antioxidant v našem těle, který pomáhá stabilizovat svalové Ph a tím zabraňuje tvorbě kyseliny mléčné. Tento efekt napomáhá k prodloužení časového intervalu Vašeho tréninku, oddaluje únavu a vyčerpání organismu. Beta Alanin- CarnoSyn® je zodpovědný za pocit štípání po celém těle!

Taurin

Jedná se o neesencialní aminokyselinu která se účastní mnoha fyziologických procesů v lidském těle. V prvé řadě je důležitý pro správné fungování nervového systému. Zlepšuje koncentraci, koordinaci pohybů a pomáhá lepšímu transportu glukózy a aminokyselin do svalových buněk. Potlačuje únavu a oddaluje pocit vyčerpání.

L-Arginin HCl

L-arginin HCL je semiesenciální aminokyselina, která je v organismu zdrojem oxidu dusnatého, který způsobuje uvolnění a rozšíření cév. To napomáhá většímu přívodu kyslíku a potřebných živin pro kosterní svalstvo. L-arginin je součástí proteinů, které podporují tvorbu a udržení svalové hmoty. Podporuje zvýšenou produkci vlastního testosteronu.

Glukuronolakton

Glukuronolakton je sacharid, který se přirozeně vyskytuje v lidském organismu. Zlepšuje paměť, koncentraci a snižuje únavu.

Kofein

Kofein je alkaloid, který příznivě stimuluje centrální nervovou soustavu a srdeční činnost. Kofein je pravděpodobně nejrozšířenější stimulant na světě, který se užíváním ve větším množství stává drogou.

Vitamin B6

Vitamin B6 je nezbytný pro zpracování a tvorbu bílkovin. Významnou roli hraje také v krvetvorbě při tvorbě hemu, molekuly, která přenáší kyslík. Ovlivňuje funkce nervového systému. Dále má vliv na kvalitu kůže, zúčastňuje se také metabolismu cukrů.

Vitamin C

Vitamín C neboli kyselina askorbová je významným antioxidantem a napomáhá ke správné tvorbě kolagenu. Je důležitý pro podporu imunitního systému a správnou funkci a pevnost pojivové tkáně.

Klikni pro podrobné složení a další informace o  použití předtréninkového suplementu CellUpu® 

 

Share.

Informace o autorovi

CEO www.amixnews.cz Marketing Manager Amix Nutrition Czech

Komentáře

Žádáme návštěvníky serveru amixnews.cz, aby v diskuzích či komentářích dodržovali zásady slušného chování a vyhnuli se vulgárním projevům. Redakce amixnews.cz, jakožto vlastník serveru, si vyhrazuje právo tyto příspěvky upravit či zcela vymazat.