Recept na Valentýnský dort pečený s láskou

0

Svátek svatého Valentýnase blíží a proto dnes přicházíme s receptem na vynikající Valentýnský dortpečený s láskou. Nechcete, aby vám vaše láska utekla? Upečte jí dortík, vykrmte si ji a už vám neuteče 🙂

Suroviny na spodní vrstvu:

  • 200g OatMash (příchuť double choco)
  • 50g kokosový olej Coconut Oil
  • 2x malé balení Oreo
  • 100ml polotučného mléka

Suroviny na prostředí vrstvu:

Suroviny na vrchní vrstvu a zdobení:

Postup:

Oreo si rozmixujeme najemno, přidáme Oatmash, olej a mléko (dle potřeby i trochu vody) a ze směsi utvoříme těsto, kterým vyložíme spodek formy. Dáme předpéct na 15minut do 180stupňů vyhřáté trouby.
Mezitím si smícháme v hrnci vše na prostřední vrstvu a uvaříme jako klasický puding. Hotový puding dáme na předpečený korpus a pečeme dalších 15minut (až nám vrstva pudingu trochu zezlátne).

Nakonec si smícháme vše na poslední vrstvu a uvaříme jako klasický puding. Tuto směs dáme na upečený a vychladlý dort, vidličkou vytvoříme vlnky na povrchu, ozdobíme malinami a v mikrovlnce rozpuštěném nuttamixu. Dáme chladit do lednice alespoň na 3 hodiny. Před podáváním můžeme ještě trochu ozdobit Nuttamixem.

Průměrné nutriční hodnoty:

Bílkoviny Sacharidy Cukry Tuky Vláknina Energie
176g 330g 87g 203g 28g 3938kcal

 

 

Share.

Informace o autorovi

Soutěžím v bikini fitness kategorii, ale věnuji se i zdravé stravě a přípravě fitness receptů :)

Komentáře

Žádáme návštěvníky serveru amixnews.cz, aby v diskuzích či komentářích dodržovali zásady slušného chování a vyhnuli se vulgárním projevům. Redakce amixnews.cz, jakožto vlastník serveru, si vyhrazuje právo tyto příspěvky upravit či zcela vymazat.