Receptík na High Protein Pancakes

0

Věrní fanoušcí Amix Nutrition nedají dopustit na instantní ovesné kaše OatMash nebo RiceMash. Od uvedení na trh se tyto dva produkty staly součástí jejich každodenního rituálu v přípravě snídaně.

Co si ale zpestřit Vaše první jídlo něčím novým? Vyzkoušejte nejnovější recept na vysokoproteinové palačinky z High Protein Pancakes, který si pro Vás připravila Monika Mlejnková.

Suroviny:

  • 60g High Protein Pancakes
  • 60ml mléko plnotučné (dle potřeby dolít vodou)
  • 1 vyšlehaný bílek
  • 1x Exclusive protein bar Amix
  • 40g PeAmix
  • 150g jablka

Průměrné nutriční hodnoty:

Bílkoviny Sacharidy Tuky Energie
67,2g 86,6g 41,3g 996kcal

 

HIGH PROTEIN PANCAKESMr. Popper´s® High Protein Pancakes je směs na přípravu velice chutných, lehkých a vláčných palačinek. Stačí pouze přidat vodu, zamíchat a upéct na pánvi. Díky vysokému obsahu kvalitních bílkovin tento produkt přispívá k růstu a udržení svalové hmoty.

Tyto palačinky jsou vhodné jako snídaně, ale můžete si je připravit a konzumovat během celého dne.

Postup:

Vše si opatrně, ať nám „nespadne“ vyšlehaný bílek, smícháme dohromady. Na rozehřátou pánev si dáme formičku na lívance, nalijeme do půlky formičky těsto, dáme na těsto 2 plátky tyčinky nebo trochu arašídového másla a zalejeme trochou těsta. Těsto vyjde tak na 3 větší lívance. A pak už jen zdobíme, lívance si prokládáme zbytkem tyčinky, máslíčkem a nakrájeným jablkem.

Share.

Informace o autorovi

Soutěžím v bikini fitness kategorii, ale věnuji se i zdravé stravě a přípravě fitness receptů :)

Komentáře

Žádáme návštěvníky serveru amixnews.cz, aby v diskuzích či komentářích dodržovali zásady slušného chování a vyhnuli se vulgárním projevům. Redakce amixnews.cz, jakožto vlastník serveru, si vyhrazuje právo tyto příspěvky upravit či zcela vymazat.