Seminář Adél Storzerové pro ZdraviFitness.cz

0

V neděli  16.4. se konal Fitness seminář s Adélou Storzerovou. Byl mimořádný už tím, že zároveň proběhl ve dvou městech v jeden den! V Olomouci byl v největším sportovním centru na Moravě www.omegasport.cz a v Pardubicích v Ekocentru Paleta.

Akce byla součástí kurzu Poradce pro výživu a Instruktor fitness, které pořádá Zdraviafitness.cz a SIWI Fitness. Seminář byl otevřený i pro veřejnost, takže každý, kdo přišel, tak si Adélu mohl užít vrchovatě.

Nejdřív Adéla popovídala o svém motivu začít chodit cvičit do fitka, první začátky a neúspěchy na poli závodní kariéry v kategorii bikiny fitness. I přes prvotní neúspěchy a spoustu slz, tak se nevzdala, byla vytrvalá a cílevědomá  a úspěchy se dostavily. Dále se s účastníky probíral jídelníček v objemu a v dietě, různé druhy diet a superkompenzací, které si Adéla vyzkoušela. Došlo i na trénink a specifika jeho specifika pro kategorii bikiny fitness.

Velká část semináře byla věnována i sportovní výživě společnosti AMIX, který je partner Adély  a jejímu dávkování. Zdraviafitness.cz Jako prodejce  této značky zajistilo celou řadu produktů, o kterých Adéla mluvila a upřesnila jejich účinky a vliv na tělo sportovce.  Společnost AMIX dodala velikou spoustu vzorků suplementů, takže si každý účastník mohl odnést kolik chtěl.

Protože panovala otevřená a přátelská atmosféra, Adélka odpověděla na spoustu osobních dotazů a na závěr se nechala přemluvit i k pózingu.

Děkujeme za profesionální přístup k celé akci od Adélky, její lidskost a odbornost. Přejeme jí do dalších let pevné zdraví, pozitivní mysl a spoustu úspěchů v závodní kariéře. Dále také děkujeme i za bohatou podporu společnosti Amix, jejichž skvělé produkty se těší v Česku velké oblibě.


FullSizeRender3
IMG_7276FullSizeRenderaFullSizeRender2 IMG_7278

Share.

Informace o autorovi

CEO www.amixnews.cz Marketing Manager Amix Nutrition Czech

Komentáře

Žádáme návštěvníky serveru amixnews.cz, aby v diskuzích či komentářích dodržovali zásady slušného chování a vyhnuli se vulgárním projevům. Redakce amixnews.cz, jakožto vlastník serveru, si vyhrazuje právo tyto příspěvky upravit či zcela vymazat.