Amix™ Nutrition & NS Prague Fitness EXPO

0

NS Prague Fitness EXPO je jedna z největších sportovních akcí a veletrhů ve střední Evropě a bezpochyby nejlepší sportovní veletržní akce v české a slovenské republice. Hlavní zaměření je kladeno na Fitness, Strongman, Kulturistiku, MMA a další silové a výkonnostní sporty.

Jsme akce zaměřená především na návštěvníky a soutěžící – chceme, aby si každý akci maximálně užil! I z tohoto důvodu se každý rok snažíme dát dohromady co nejvíce zábavného programu a udělat tak co nejlepší show pro každého návštěvníka, což se nám zatím vždy perfektně podařilo a věříme, že ani letos tomu nebude jinak!

Po minulém ročníku, který se konal v Praze, ve Sparta Aréně na Podvinném Mlýně jsme věděli, že místo konání je nezbytné přesunout do větších prostor. Kvůli obrovskému zájmu návštěvníků i vystavovatelů, který neustále roste, jsme halu naplnili až po strop. Vzhledem k obrovské pozitivní odezvě jak ze strany veřejnosti a všech návštěvníků, tak ze strany partnerů a vystavovatelů jsme se rozhodli uspořádat tento – v pořadí již třetí ročník – v největším výstavním komplexu v Praze, abychom Vám mohli nabídnout něco, co zatím v rámci české a slovenské republiky nemá obdoby!

Těšit se můžete nejen na více než stovku partnerů a vystavovatelů s doprovodnými programy a ochutnávkami zdarma, ale především na desítky exkluzivních osobností, hostů a celebrit (nejen) ze světa sportu a fitness, na mnoho atraktivních soutěží, včetně profesionální Strongman soutěže s mezinárodní účastí, kde poměří síly desítka nejsilnějších mužů Evropy, Amatérské Strongman Challenge, které se může zúčastnit každý z Vás a poměřit tak síly s ostatními, a na mnoho dalších doprovodných programů, seminářů, přednášek a zábavy! Samozřejmostí jsou pěkné PRIZE MONEY u každé ze zmíněných soutěží! Na své si přijdou i fanoušci bojových umění a MMA.

Obecně můžeme říci, že pokud jste fanoušek kulturistiky, fitness, silových a výkonnostních sportů, bojových sportů či sportu obecně, tak na této akci zkrátka nesmíte chybět!

Mimo jiné se můžete těšit na kompletní Amix Team (Milan Šádek IFBB PRO, Timea Trajtelova – IFBB Bikini, Olivia Pohankova – IFBB PRO, Adél Storzerová – IFBB Bikini Fitness, Kamila Pavlíčková – Fitness, Petr Šorf – IFBB Athlete a Eliška Dombková – IFBB Bikini Fitness.

NS Prague Fitness EXPO – Proč na této akci nesmíš chybět?

2-3. června bude Praha hostit největší českou událost z prostředí populární fitness scény. Na prostoru pražského PVA EXPA Letňany bude probíhat třetí ročník NS Prague Fitness EXPA. Očekáváme legendární akci obrovských rozměrů, kterou Praha ještě nezažila! Pojď se s námi zapsat do historie!

Co je NS Prague Fitness EXPO a proč bys měl přijít zrovna TY?

NS Prague Fitness EXPO patří mezi největší sportovní akce v tuzemském prostředí. Událost z prostředí fitness zahrnuje obrovské množství známých osobností, přehlídku těch nejlepších vystavovatelů, semináře, soutěže, amatérskou i profesionální challenge v silových sportech s nevídanou PRIZE MONEY, ochutnávky, meet and greet osobností s fanoušky, spoustu překvapení pro návštěvníky, bohatý doprovodný program a mnoho dalšího. Jedná se již o třetí ročník této akce, která si získala tísice příznivců!

Vstupenky nalezneš na -> http://www.nsfitnessexpo.com/vstupenky

Jak to vypadalo na posledním ročníku NaberSvaly Expo můžete shlédnout v tomto videu.

Share.

Informace o autorovi

CEO www.amixnews.cz Marketing Manager Amix Nutrition Czech

Komentáře

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Žádáme návštěvníky serveru amixnews.cz, aby v diskuzích či komentářích dodržovali zásady slušného chování a vyhnuli se vulgárním projevům. Redakce amixnews.cz, jakožto vlastník serveru, si vyhrazuje právo tyto příspěvky upravit či zcela vymazat.