Amix™ Performance

Zaostřeno na vytrvalost. Výkonnostní sporty

LargeLife™ Laboratories s potěšením představuje nejnovější řadu suplementů Amix™ Performance zaměřenou především pro vytrvalostní sporty. Amix™ Performance určena pro amatérské i vrcholové sportovce, kteří hledají maximální kvalitu a efektivitu pro podporu jejich sportovních výsledků.

productos-gama-performance

Vysoká účinnost a exkluzivní kvalita

Na základě neustálých požadavků ze strany sportovců z Amix Teamu jsme se rozhodli uvést na trh novou řadu kladoucí důraz na zvyšování výkonnosti a vytrvalosti. To vše za použití nejnovějších technologií a nejmodernějších patentovaných ingrediencí.

Růst síly a psychické odolnosti

Tato řada se velmi odlišuje od ostatních produktů ze širokého sortimentů firmy Amix™. Při vývoji řady Amix™ Performance jsme kladli důraz na obsah nutričních hodnot dle požadavků sportovců s extrémní výkonností a jejich vysoké nároky pro zvýšení výkonu a vytrvalosti.

#GetModeOn

Řada Amix™ Performance  je ideální pro vytrvalostní sportovce, triatlonisty, běžce, cyklisty, další extrémní sporty, ale také pro crossfit a další sporty, kde je kladen důraz na fyzickou zdatnost a mentální odolnost.

Pokračuj do eshopu!