Amix Team na 2017 IFBB Mistrovství světa ve francouzském Biarritzu

0

Uplynulý víkend se ve francouzském Biarritzu konalo Mistrovství světa ve fitness, kde nechyběli ani zástupci prestižního Amix Teamu. V rámci ukončení letošních amatérských soutěží se v závěru konala slavnostní gala s historicky prvním vyhlášením IFBB ELITE WORLD RANKING (žebříček TOP 10 závodnic v bikini fitness z celého světa, které díky výsledkům na soutěžích sbírají bodová ohodnocení).

V kategorii bikini fitness žen do 166cm se představila Timea Trajtelová, která získala stříbrnou medaili  (od prvního místa ji dělil jediný bod).  Tímto však pro Timeu víkend nekončil. I přes vynechání jarní sezóny se Timee podařilo doslova skvěle zabodovat v již výše zmíněném IFBB ELITE WORLD RANKINGU, kde obsadila páté místo tzn. TOP 5 ve světovém žebříčku. Gratulujeme!

Na stejné soutěži se v životní formě představila i Eliška Dombková, která získala 4. místo v kategorii bikini fitness do 169cm. (bronzová příčka ji utekla o pouhé dva body). Také gratulujeme!.

Celkové shrnutí:

  • Timea TRAJTEĽOVÁ … 2. místo v kategorii bikini fitness do 166cm. ( v kategorii bylo 17 soutěžících a od 1.místa chyběl Timee jediný bod)
  • Eliška DOMBKOVÁ …4.místo v kategorii bikini fitness do 169cm (bronzová příčka ji utekla o pouhé dva body).

Foto: EastLabs – bodybuilding and fitness

Share.

Informace o autorovi

CEO www.amixnews.cz Marketing Manager Amix Nutrition Czech

Komentáře

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Žádáme návštěvníky serveru amixnews.cz, aby v diskuzích či komentářích dodržovali zásady slušného chování a vyhnuli se vulgárním projevům. Redakce amixnews.cz, jakožto vlastník serveru, si vyhrazuje právo tyto příspěvky upravit či zcela vymazat.