Amix Team v Dream Gymu

0

Tuto sobotu 22.02. 2020 v mladoboleslavském fitness centru Dream Gym proběhla unikátní akce “Amix Team V Dream Gymu. Jednalo se již o osmý seminář v podání Amix Teamu. Přivítalo nás přátelské prostředí a výborně vybavené fitko stroji značky GreenSport, Hammer Strength a Hoist. Zde si rozhodně přijdou “na své” jak kondiční sportovci tak i profesionálové.

V první části semináře jste se mohli dozvědět, na jaké soutěže se naši sportovci připravují a v jaké fázi přípravy se právě nachází. Dále se probíraly konkrétné dotazy z oblasti sportovní výživy a tréninku. Druhá část se semináře byla již tradičně věnována společnému tréninku.

AMIX TEAM:

Touto akcí jsme také chtěli podpořit rodiny, které zasáhla vážná nemoc. Spojili jsme síly s nadací Dobrý anděl a především díky vám a fitness centru Dream Gym jsme mohli přispět na konto nadace částkou 10.000 Kč!

Chceš i Ty přispět na dobrou věc? Stačí se zaregistrovat na www.dobryandel.cz, zvolit libovolnou částku a začít přispívat.

 

Fotogalerie:

 

Na závěr bychom chtěli poděkovat majiteli fitness centra Dream Gym Romanovi Maršálkovi za skvělý přístup a poskytnutí prostor pro uspořádání celé akce.

Foto: Ondra Čečetka

Share.

Informace o autorovi

CEO www.amixnews.cz Marketing Manager Amix Nutrition Czech

Komentáře

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Žádáme návštěvníky serveru amixnews.cz, aby v diskuzích či komentářích dodržovali zásady slušného chování a vyhnuli se vulgárním projevům. Redakce amixnews.cz, jakožto vlastník serveru, si vyhrazuje právo tyto příspěvky upravit či zcela vymazat.