Amix WorkShop #2

0

Datum: 29.06 2014 od 11:00 hod

Cena workshopu: 200 Kč

Kde: WELLNESS HOTEL STEP ****, Malletova 1141, 190 00 Praha 9

 www.wellness-hotel-step.cz  Mapa: zde

Jak se k nám dostanete:

-metro B-Palmovka a pěšky cca 8-10 minut
-metro B-Vysočanská a bus č.136 stanice Skloněná
-metro A-Flora a bus č.136 stanice Skloněná
-metro A-Skalka a bus č.177 stanice K Žižkovu
-metro C-Ládví nebo Kobylisy a bus č.177 stanice K Žižkovu
-tram 3,8,12,19 stanice Balabenka a pak cca 5 minut pěšky
-konečná tram 1,9,16 (Spojovací) a bus č.109,177,195
-bus č.109 z Běchovic a Dolních Počernic stanice Novovysočanská

Autem: před hotelem je velké parkoviště tudíž není problém se zaparkováním! Mapa: zde

Koho na Amix WorkShopu #2 potkáte?

Těšit se můžete opět Amix Team ve složení Nikola Weiterová IFBB Pro, Katka Kyptová IFBB Pro, Milan Šádek. Naši sportovci Vám rádí zodpoví na jakékoliv dotazy a případně poradí tajné triky jak uspět na soutěžích nebo zdokonalit Váš trénink. Dozvíte se jejich plány do budoucna, případně jaká soutěž je čeká v příštím roce. Milan Vám prozradí jak náročné bylo získat titul vítěze Olympia Amateur, Nikoly se můžete zeptat jak to vypadá s kvalifikací na Olympia Bikini a Katka vám prozradí zážitky z prvních profesionálních závodů v USA.

Dárky pro všechny!  Pro každého návštěvníka Amix WorkShopu #2 jsou připraveny dárečky( vzorky proteinů, Amix Shaker nebo Amix Bag)

Rezervace: Předběžné rezervace na Amix WorkShop #2 zasílejte na email cecetka@amix-nutrition.com. Do předmětu emailu uvedťe “Amix Workshop” pro snažší identifikaci zprávy. My Vám obratem zašleme potvrzení rezervace. Děkujeme.

Pro koho je workshop určen?

Amix WorkShop #2 je určen pro všechny zájemce o fitness a posilování. Může přijet jak úplný začátečník, tak i závodník připravující se na kulturistickou soutěž. Pro každého máme cenné informace, které se Vám hodí nejen v tréninku, ale i usnadní cestu k vysněnému cíli.

 Přihlásit se také můžete přes facebook stránku, kde je vytvořena událost – Amix WorkShop #2. Zde se můžete případně spojit s dalšími návštěvníky akce a domluvit se případně na společné dopravě.

Share.

Informace o autorovi

CEO www.amixnews.cz Marketing Manager Amix Nutrition Czech

Komentáře

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Žádáme návštěvníky serveru amixnews.cz, aby v diskuzích či komentářích dodržovali zásady slušného chování a vyhnuli se vulgárním projevům. Redakce amixnews.cz, jakožto vlastník serveru, si vyhrazuje právo tyto příspěvky upravit či zcela vymazat.