Jak probíhal Amix WorkShop #6

0

Tuto neděli 29.10 207 se v Olympia Fitness Opatov konal již šestý Amix Workshop.  Předpokládaná nahlášená účast více jak 60 lidí se vzhledem silným povětrnostním podmínkám, které řádily nejen na území České republiky se smrskla na 35 lidí. Ani to myslím neubralo na přátelské atmosféře celého workshopu.

V  bezmála 120 minutách vám Amix Team (Milan Šádek, Olivia Pohanková, Timea Trajtelová, Petr Šorf a Kamila Pavlíčková) předával své cenné zkušenosti. Dále jste se mohli dozvědet jaké plány mají naši sportovci do budoucna a nebo jak se vypořádávají s předsoutěžní dietou. Nechyběly ani úsměvé příběhy ze života.

Každý z účastníků obdržel vzorky a ochutnal i naše nové proteinové tyčinky Exclusive Protein Bar.

Na závěr Amix Workshopu proběhla již tradiční autogramiáda a společné focení. 

Samožejmě nechyběl ani společný trénink s fanoušky.

Za celý Amix Team ve složení Milan Šádek IFBB Pro, Olivia Pohanková IFBB Pro, Timea Trajtelová, Petr Šorf a Kamila Pavlíčková a moje maličkost bychom vám všem chtěli poděkovat, že jste se rozhodli strávit několik hodin v naší přítomnosti. Děkujeme.

Share.

Informace o autorovi

CEO www.amixnews.cz Marketing Manager Amix Nutrition Czech

Komentáře

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Žádáme návštěvníky serveru amixnews.cz, aby v diskuzích či komentářích dodržovali zásady slušného chování a vyhnuli se vulgárním projevům. Redakce amixnews.cz, jakožto vlastník serveru, si vyhrazuje právo tyto příspěvky upravit či zcela vymazat.