Milan Šádek: 6.místo na 2019 Tampa Pro

0

2019 Tampa Pro

Start Milana Šádka na floridské Tampě byl velkou neznámou. Startovní listina naznačovala, že cíl, který si tento člen Amix Teamu vytyčil nebude rozhodně snadný. Měl se zde postavit proti světové kulturistické špičce, kde nechyběl ani držitel titulu Mr.Olympia Dexter Jackson, který zde nastoupil ve fantastické formě a nakonec zvítězil. Milan bral nakonec až 6.místo.

Dexter Jackson – vítěz

Mr.OLYMPIA 2020?

Na letošní cíl – nastoupit na pódium s těmi nejlepšími v Las Vegas, Milan bohužel nedosáhl. Za letošní formu   a výsledky na soutěžích se však rozhodně nemusí stydět. Však odvézt si z 2019 New York Pro bronzovou medaili se povedlo málokterému evropskému závodníkovi. Milan předvedl, že patří mezi světovou špičku a výborně reprezentoval Českou republiku v Evropě i v zámoří! Za to mu patří velký dík a věříme, že Milan nebude příští rok na 2020 Mr.Olympia chybět!

30 týdnů v dietě

Letošní sezóna byla pro Milana doslova očistcem. Stravovat se 30 týdnů na kulturistické dietě není rozhodně procházka růžovým krajem. Nemluvíme zde o dietě, kterou znají laici. Zde mluvíme o každodenním stereotypu si připravovat maso, rýži a dodržovat přísný režim, který je lajanový doslova na minuty. To zvládnou pouze sportovci s obrovskou vůlí a odhodláním. Tím rozhodně tento 30letý profesionální sportovec je.

Shrnutí soutěžní sezóny 2019:

  • 2019 NEW YORK PRO fantastické 3.místo – tento výsledek patří jedněm z nejlepších v Milanově kariéře (po prvním vyvolávní na 2017 Mr.Olympia)
  • 2019 PUERTO RICO 2.místo – na této soutěži ho jen několik bodu dělilo o první místo!
  • 2019 GRAND PRIX BRITAIN  4.místo Na této soutěži rozhodčí rozdali medailové pozice domácím závodníků.
  • 2019 PORTUGAL PRO  8.místo absolutní katastrofa v práci rozhodčích. Milanova forma se blížila formě, se kterou vystoupil o několik týdnů dříve na NEW YORK PRO, kde se utkal s o několik tříd lepšími závodníky!
  • 2019 TAMPA PRO 6.místo

Zhodnocení soutěže slovy Milana:

“I finished 6th at my 5th show in the last 11 weeks. I was 30 weeks in a diet. I didn’t make it to the Olympia so the plan for the next week is to enjoy the life ☀️🌈🏄‍♂️ 😊 after that I’ll be working for the better version of myself for the next year. Thanks to @amixnutrition_czech , my family, friends and fans for your support. This was a crazy year💪”
#seeyousoon #milansadek #amixnutriton #timetoimprove#miamivacation

Milan Šádek – volná sestava

Porovávání a vyhlášení výsledků

Galerie:

Výsledky Tampa Pro 2019

1. Dexter Jackson
2. Luke Sandoe
3. Iain Valliere
4. Lukáš Osladil
5. Hassan Mostafa
6. Milan Šádek
7. Charles Griffen
8. Joel Thomas
9. Phillip Clahar
10. Shawn Smith
11. Ronald Gordon
12. Dorian Haywood
13. Camilo Diaz
14. Manuel Romero
15. Keith Williams
16. Jameil Hamilton
16. Alexandre Nataf
16. Ambrose Middleton
16. Steven Reese
16. Carlos Rodriguez

Foto a video: Hector Mendoza, musculardevelopment.com

Share.

Informace o autorovi

CEO www.amixnews.cz Marketing Manager Amix Nutrition Czech

Komentáře

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Žádáme návštěvníky serveru amixnews.cz, aby v diskuzích či komentářích dodržovali zásady slušného chování a vyhnuli se vulgárním projevům. Redakce amixnews.cz, jakožto vlastník serveru, si vyhrazuje právo tyto příspěvky upravit či zcela vymazat.