Milan Šádek: poslední soutěž v sezóně 2019?

0

Ve chvíli psaní tohoto článku sedí Milan Šádek v letadle, které míří floridské Tampy. Zde se rozhodl naposledy bojovat o kvalifikaci na 55. ročník profesionální soutěže Mr.Olympia, který se koná jako každý rok v Las Vegas.

Po neúspěšném a ještě lépe nepochopitelném rozhodování na 2019 Portugal Pro, kde skončil až na 8.místě je to již pátá soutěž, které se tento člen Amix Teamu zůčastní.

Pro upřesnění si shrneme dosavadní letošní výsledky:

  • 2019 NEW YORK PRO fantastické 3.místo – tento výsledek patří jedněm z nejlepších v Milanově kariéře (po prvním vyvolávní na 2017 Mr.Olympia)
  • 2019 PUERTO RICO 2.místo – na této soutěži ho jen několik bodu dělilo o první místo!
  • 2019 GRAND PRIX BRITAIN  4.místo Na této soutěži rozhodčí rozdali medailové pozice domácím závodníků.
  • 2019 PORTUGAL PRO  8.místo absolutní katastrofa v práci rozhodčích. Milanova forma se blížila formě, se kterou vystoupil o několik týdnů dříve na NEW YORK PRO, kde se utkal s o několik tříd lepšími závodníky!

2019 TAMPA PRO

Po nahlédnutí do startovní listiny sami zjistíte, že tato soutěž nebude rozhodně růžovou procházkou. Úspěch Milana je víceméně teoretický, ale pořád tam je! Ani této šance se však nevzdal a rozhodl porovnat svou formu s těmi nejlepšími. My stojíme za Šádkem, my věříme, že se to podaří a Milan se do Las Vegas letos znovu podívá.

 

 

Share.

Informace o autorovi

CEO www.amixnews.cz Marketing Manager Amix Nutrition Czech

Komentáře

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Žádáme návštěvníky serveru amixnews.cz, aby v diskuzích či komentářích dodržovali zásady slušného chování a vyhnuli se vulgárním projevům. Redakce amixnews.cz, jakožto vlastník serveru, si vyhrazuje právo tyto příspěvky upravit či zcela vymazat.