Odstartuj svůj den zdravou fitness snídaní

0

Máte po celý den špatnou náladu a jste unavení? Vynecháním snídaně se snažíte snížit svůj kalorický příjem a pak stejně nakonec zjistíte, že večer sníte vše na co narazíte? Pokud jste si na některou předešlých z otázek zodpověděli ano, dělátě někde chybu. Ať už je Váš cíl zhubnout nebo mít více energie, snídaně by měla být součástí Vašeho ranního rituálu.

DOPORUČOVÁNO MÁMOU, POTVRZENO VĚDOU

Už Vaše máma Vám pravděpodobně vtloukala do hlavy, že snídaně je nejdůležitější jídlo dne a ukázalo se, že měla pravdu. Četné vědecké studie dokázaly, že pokud den zahájíte snídaní, Vaše hladina energie stoupá, Vaše nálada je lepší a během dne máte dokonce menší hlad. Zdravá a výživná snídaně může významně přispět k lepší kvalitě Vašeho života.

Důležitá však není jen snídaně jako taková, ale především co obsahuje. Pochutnat si na koblize a kávě nebo misce plné sladkých cereálií Vás nastaví do módu, kdy budete mít po zbytek dne větší chuť po cukru. To nám vyvolá otázku, co je vlastně správná snídaně.

ANATOMIE ZDRAVÉ SNÍDANĚ

Zdravá a výživná snídaně by se měla skladat z bílkovin, kvalitní celozrnné obiloviny a jednoho či dvou kusů ovoce nebo zeleniny. V tomto složení se budete cítit více spokojení a plnější déle a zároveň vám poskytne základní vitamíny, minerály a antioxidanty, které potřebujete k nastartování Vašeho organismu. Ke každodenní snídani také přidejte malé množství zdravého tuku – olivový olej, ořechy nebo avokádo. To Vám pomůže vstřebat vitamíny a minerály.

Příklady zdravé snídaně:

  • vejce – míchaná nebo vařená
  • čerstvá zelenina (špenát, rajčata nebo okurka)
  • ovesná kaše namíchaná s ovocem
  • celozrnné palačinky z ovesné kaše namíchané se lněným semínkem 
  • jogurt s probiotiky pro zlepšení imunitního systému 

Pokud nemáte dostatek času, je možné využít již připravené kaše Protein ChiaMash® nebo proteinových palačinek Fitness Protein Pancakes. Oba tyto produkty poskytují směsi pro přípravu zdravé a výživné snídaně.

Nastartujte si den výživnou fitness snídaní a velmi rychle zaznamenáte účinky – více energie během dne, menší chutě na sladké, pozitivní nálada po celý den. To za to stojí ne?

Share.

Informace o autorovi

CEO www.amixnews.cz Marketing Manager Amix Nutrition Czech

Komentáře

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Žádáme návštěvníky serveru amixnews.cz, aby v diskuzích či komentářích dodržovali zásady slušného chování a vyhnuli se vulgárním projevům. Redakce amixnews.cz, jakožto vlastník serveru, si vyhrazuje právo tyto příspěvky upravit či zcela vymazat.