Report z semináře Milana Šádka a Barbory Mlejnecké ve Fitness Nautilus

0

Uplynulou sobotu (26.10 2019) se ve Fitness Nautilus konalo přátelské setkání fanoušku Milana Šádka a Barbory Mlejnecké.

Fantastické video pro vás natočil a sestříhal Radek Kober za firmu Tocimevideo.com.

Celá akce proběhla v příjemném fitness centru Fitness Nautilus, které na první pohled vypadá jako velmi skromné “fitko”, Při bližším prozkoumání však zjistíte, že majitel Štěpán Domorád pečlivě zvažoval výběr každého posilovacího stroje. Setkáte se zde se stroji různých značek, od kterých vybral Štepán ty nejlepší.  Trénink zde hodnotíme na výbornou a ozhodně doporučujeme vyzkoušet.

Jedním ze zajímavých momentů bylo, kdy majitel fitness centra Štepán vyzval Milana k podepsání svého plakátu v nadživotní velikosti.

Na závěr diskuzní části nechybělo společné fotografování a autogramiáda. Každý z účastníků si také odnesl dárkový balíček od Amix Nutrition.

Samozřejmostí akcí pořádaných Amix Nutrition je i společný trénink s fanoušky.

Chtěli bychom všem poděkovat za velmi slušnou účast, která v dnešní době sociálních sítí byla nadprůměrná. Dalo nám to další motivaci pořádat akce podobného charakteru, protože si sami myslíme, že nic nenahradí osobní zkušenost tváří v tvář.

Děkujeme

 

Fotogalerie z akce:

Foto: Ondřej Čečetka

Share.

Informace o autorovi

CEO www.amixnews.cz Marketing Manager Amix Nutrition Czech

Komentáře

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Žádáme návštěvníky serveru amixnews.cz, aby v diskuzích či komentářích dodržovali zásady slušného chování a vyhnuli se vulgárním projevům. Redakce amixnews.cz, jakožto vlastník serveru, si vyhrazuje právo tyto příspěvky upravit či zcela vymazat.