Rozhovor s novým členem Amix Teamu Dominikem Trkanem

0

Nejnovějším členem Amix Teamu se stává Dominik Trkan. Své čestné místo mezi Amix Ambasadory si získal především díky sportovním výsledkům, ale také dlouholeté loajálnosti vůči značce Amix Nutrition. Vítáme Tě mezi námi.

Dominiku, jak dlouho se vlastně věnuješ fitness?

Ahoj, fitness se věnuji od svých 17 let . Ze začátku šlo jen o to, abych trochu zesílil a zhubnul, ale pravdou je, že mě to od prvního dne vtáhlo. Každý den jsem ve fitku trávil i 3 hodiny. Dnes se tomu však směju, protože bych to zaprvé nevydržel a za druhé už nemám tolik času.  

Co nebo kdo Tě vůbec přivedl k tomuto sportu?

K tomuto sportu mě přivedl po pár měsících cvičení Stanislav Pešat, vídal mě u něj ve fitku každý den cvičit a podle něho jsem měl dobrou stavbu těla. Jednou se mě zeptal zda nechci zkusit závodit v kulturistice. Vůbec jsem něměl představu co to obnáší, ale po několika dnech jsem souhlasil. 

Když se na to zpětně podívám jak jsem na 1 závodech (dorost) vypadal tak nechápu, kde jsem vzal tolik odvahy vyléz na podium. Byl jsem totálně bez svalů, ale i tak to stačilo na 3.místo na Mistrovství Moravy a Slezka i na Mistrovství České republiky. Zlatou medaili tam vyhrál tuším Jan Pítr.

Připravuješ se nyní na soutěže sám nebo máš nějakého trenéra?

Dříve jsem měl možnost přípravu konzultovat s více lidma. Hodně jsem si z toho odnesl, ale sám už dobře vím jak moje tělo funguje takže se momentálně již připravuji na soutěže sám. 

V jakém fitness centru trénuješ?

Trenuju na černem mosťe v praze ve FITUPu,je to fitko kde zároveň dělam trenéra.

Máš nějaké konkrétní cíle a plány do budoucna?

Můj plán je jednoduchý. Neustále se zlepšovat a zdokonalovat. Vím jaké jsou mé slabiny, vím na čem pracovat. Chce to víc času, ale mám jasnou představu jak by mohla má postava vypadat a za tím si jdu. Letos plánuju startovat na 2020 EVLS PRAGUE PRO. 

V roce 2018 se mi na této soutěži povedlo vyhrát juniorskou kategorii a musím přiznat, že to byl můj nejkrásnější zážitek. Vyprodaná hala, kde mi jako jedinému čechovi v kategorii fandil snad úplně každý. A stát tam jako poslední? To byla chvíle, ze které mám husí kůži ještě dnes.

Jak zvladáš skloubit osobní život s Tvou prací ?

Skloubit práci a osobní život je v tuto chvíli velmi náročné. Je to o nějakých kompromisech, tempo, které jsme sesnoubenkou nasadili je dočasné a z dlouhodobého hlediska nemožné udržet. Jsem v práci od 7 do 23:00 s tím, že si odpoledne musím vyhradit alespoň 2 hodiny na trénink. Už jsem takto “odjel” několik příprav a jde to. 

Kde bereš motivaci pro každodenní tréninky?

Motivaci pro svůj trénink nepotřebuji. Je to chvíle, kdy se mám čas se plně soustředit čistě na sebe. Samozřejmě jsou dny, kdy se mi nechce, ale vím, že musím. To jsou pak kolikrát ty nejlepší tréninky.

Proč právě Amix?

Tuto značku používám asi 5 let a jsem naprosto spokojený. Za tu dobu můžu potvrdit, že jde stále víc a víc kupředu. Líbí se mi, že má široký výběr produktů, kde si vybere snad každý sportovec a nejen ze světa fitness.

Na jakých sociálních sítích Tě najdeme?

Jsem aktivní především na instagramu: https://www.instagram.com/dominiktrkan/

Více o mě najdete také na mém webu: https://www.dominiktrkan.com

NEJoblíbenější supplementy od Amixu?

  1. HydroPure Whey Protein
  2. Glycodex Pro
  3. M.A.P
  4. Probio HD
  5. E-lite salts

NEJcheatmeal?

Burito a lívance

NEJtréninková partie?

Nemám vyloženě oblíbenou partii. http://www.amixnews.cz/wp-admin/edit-comments.phpRád trénuju vše.

NEJoblíbenejší kulturista?

Pokud budu brát čistě jen postavu tak FLEX WHEELER, ale jako osobnost JAY CULTER.

NEJcennější výsledek v kariéře

Na každý výsledek rád vzpomínám ,ale jak už jsem psal dřív. Nejvíce si cením výsledku na EVLS. Vystoupil jsem tam s nejlepší formou.

Share.

Informace o autorovi

CEO www.amixnews.cz Marketing Manager Amix Nutrition Czech

Komentáře

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Žádáme návštěvníky serveru amixnews.cz, aby v diskuzích či komentářích dodržovali zásady slušného chování a vyhnuli se vulgárním projevům. Redakce amixnews.cz, jakožto vlastník serveru, si vyhrazuje právo tyto příspěvky upravit či zcela vymazat.