Soutěž od trénink s Barborou Mlejneckou! #TRENUJBAROU

0

Zodpověz správně na soutěžní otázku a můžeš vyhrát trénink s Amix Amabasadorkou Barborou Mlejneckou a dárkový balíček od Amix Nutrition.

Tip: Jak si s Bárou zacvičil teamový kolega Milan Šádek se můžete podívat ve výše zveřejněném videu.

Soutěžní otázka: Jaká je oblíbená tréninková partie Barbory Mlejnecké?

Princip soutěže: 

Do komentáře pod příspěvek se soutěžní otázkou je potřeba napsat správnou odpověď na otázku. V případě dvou nebo více správných odpovědí, rozhodne samotná Bára losováním z těchto odpovědí. Komentáře můžete přidávat do 7.07.2020 00:00, následně bude soutěž vyhodnocena a výherce bude kontaktován prostřednictvím soukromé zprávy na sociální síti Facebook nebo Instagram.

Podmínky soutěže:

Společný trénink proběhne dle předem dohodnutého termínu v Empire Fitness na adrese: Pražská 220/1, 276 01 Mělník.

Účastí v soutěži vyjadřuje soutěžící svůj souhlas s pravidly soutěže a zavazuje se je plně dodržovat. Výhry v soutěži není možné vymáhat právní cestou ani alternativně plnit v penězích.  Organizátor nepřebírá vůči účastníkům soutěže žádné jiné závazky a ti nemají nárok na jakákoliv jiná plnění než uvedená v těchto pravidlech soutěže. Reklamace výhry je vyloučena. Organizátor soutěže si vyhrazuje právo rozhodnout o pravosti a platnosti všech údajů. Účastníci porušující nebo obcházející tato pravidla mohou být ze soutěže kdykoliv vyřazeni nebo jim může být odmítnuto právo na výhru či její uplatnění. 

Organizátor soutěže je oprávněn bez náhrady v odůvodněných případech pozměnit nebo upravit pravidla soutěže či soutěž pozastavit, odvolat anebo zrušit. Účastí v soutěži projevuje každý účastník soutěže svůj souhlas s jejími pravidly a s tím, že organizátor soutěže je oprávněn bezplatně uveřejnit jména výherců ve sdělovacích prostředcích a v propagačních materiálech organizátora po dobu jednoho roku od ukončení této soutěže. Uvedený souhlas se uděluje dobrovolně a bez nároku na jakoukoliv finanční odměnu.

Share.

Informace o autorovi

CEO www.amixnews.cz Marketing Manager Amix Nutrition Czech

Komentáře

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Žádáme návštěvníky serveru amixnews.cz, aby v diskuzích či komentářích dodržovali zásady slušného chování a vyhnuli se vulgárním projevům. Redakce amixnews.cz, jakožto vlastník serveru, si vyhrazuje právo tyto příspěvky upravit či zcela vymazat.