Vánoční čokoládové kuličky z OptiWhey CFM proteinu

0

V dnešním článku od Moniky Mlejnkové si můžete vyzkoušet další recept na vánoční cukroví. Tentokrát to budou čokoládové kuličky z OptiWhey CFM proteinu a Exclusive Protein Bars.

Suroviny:

Průměrné nutriční hodnoty:

Bílkoviny Sacharidy Tuky Energie
113,76g 70g 46,4g 1155kcal

Postup:

Nejdříve si namočíme datle do horké vody a necháme cca hodinu odstát. Poté slejeme vodu a změklé datle rozmixujeme. Tímto nám vznikne datlová pasta, ke které dále přimícháme 60g proteinu, 40g kokosu, 70g arašídového másla a kakao. Směs dáme znovu odstát do ledničky.

Mezitím si v misce rozmícháme 30g proteinu s trochou vody a vzniklou kaši nalejeme do formy. Dáme péct cca 9 minut při teplotě 170°C. Poté necháme vychladnout. Ztvrdlou směs natrouháme společne s tyčinkou Exclusive. Těsto, které máme připravené v lednici vytvarujeme do kuliček, které obalíme v nastrouhané směsi spolu s kokosem. Přejeme vám dobrou chuť.

Share.

Informace o autorovi

Soutěžím v bikini fitness kategorii, ale věnuji se i zdravé stravě a přípravě fitness receptů :)

Komentáře

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Žádáme návštěvníky serveru amixnews.cz, aby v diskuzích či komentářích dodržovali zásady slušného chování a vyhnuli se vulgárním projevům. Redakce amixnews.cz, jakožto vlastník serveru, si vyhrazuje právo tyto příspěvky upravit či zcela vymazat.